LAVA DÖKÜM TENCERE YUVARLAK 10 CM

289,99 TL

128,00 TL KDV Dahil

-55.86%

Türkiye'de üretilip dünyada yüzlerce mutfakta kendine yer bulan lava döküm tencere modelleri mutfakta geçirdiğiniz vakitleri daha keyifli hale getirerek, pişirdiğiniz her şeyin lezzetini kat ve kat arttırır, sağlıklı yemekler hazırlamanıza olanak sağlar.

Döküm tencere modellerinin en büyük özelliği ısıyı yemeğin her noktasına eşit bir biçimde yayması ve pişirdiğiniz gıdaların lezzetini korumasıdır.

Bu tencereler dayanıklı yapısı ile hem fırın hem de ocakta kullanılabilir. Döküm tencereler yapışmaz yüzeyi sayesinde daha az yağ ile yemek yapmanıza olanak sağlayarak, sağlıklı gıdalar pişirmenize de yardımcı olur.

Tarihi 19. yüzyıla dayanan döküm tencere modelleri ile mutfağınızda harikalar yaratmaya hazır olun

Dış Ölçüleri

G=11 cm D=15 cm Y=7 cm

İç Ölçüleri

Çap=10 cm Y=5,6 cm

Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Mikrodalga fırında kullanılmaz.

Teslimat Bilgisi Siparişiniz hazırlanarak kargo şirketine hızlı bir şekilde teslim edilecektir. Saat 16:00’dan sonra verdiğiniz siparişler ise bir sonraki iş günü işleme alınarak kargoya verilmektedir.
Değişim / İade Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde etiketleri sökülmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış olarak tüm aksesuarları ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri Tüm kredi ve banka kartları ile Horebica’da alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikası ve ilgili bankaya ait ödeme sağlayıcısı tarafından güvence altındadır.

DİĞER ÜRÜNLER

Top